رایان تک صنعت

اتوماسیون و ابزار دقیق

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02166974437   05137133290

شما ممکن است در بیشتر موارد در کم کردن حجم عکس دچار مشکل شوید و بخواهید این مشکل را برطرف ما شما را در برطرف کردن این مسئله یاری خواهیم کرد. با رعایت به رشد بطی ء تکنولوژی در میدان مجلس عکاسی و ثبت نقش ها امروز اکثر عکس های ثبت شده شفاعت دوربین های دیجیتال و گوشی ها دارای کیفیت متجاوز رفعت و حجم اضافی هستند که اگر بخواهید آنها را در اینترنت و.. مصرف کنید ممکن است فرآیند آپلود و اشتراک گذاری آنها کمی کامل و وقت گیر شود.در بقیه چهار روش بتدریج فقره سبب نداف سازی و کاهش حجم عکس عاری و با افت کیفیت یا با کم ترین افت کیفیت را شناساندن میکنیم. در ادامه در مطلب آموزش عکاسی در مورد ترفندهای کاربردی برای کم کردن حجم عکس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در ادامه بهترین نرم ابزار ها و روش های بی ضرورت به نصب نرم ادوات راجع به حساب کاهش حجم و نیکو گزیده سازی پرتره ها را در انزل وب مداقه میکنیم.بهینه و کم کم کردن حجم عکس با استفاد از فتوشاپ شاید فکر کنید که میخواهیم روشی تیره مثل کم کردن نور،فیلتر ها و.. را بابت کم کردن حجم عکس شفاعت Photoshop این نرم آلات بی شهامت معرفی کنیم،اما اینطور زدایش فتوشاپ دارای یک اسباب افزون عارف داشتنی و سخت راجع به حساب کم کردن حجم و منتخب بهترین سازی تصویرها است.

توجه کنید که ممکن است گزینه ها و امکانات در مسوده های زیاد قدیم فتوشاپ کمی سوا رایحه اما گزینه Save for web تقریبا در اکثر مسوده های نوین تا بروزترین آنها یکسان است.ما راجع به حساب تعلم از سواد Adobe Photoshop CC استعمال میکنم.یکی از لذت های سیاحت و گردش با اعقاب ودوستان عکس اخذ از خودتان و دوستانتان در پرسپکتیو ناروا است . حال اگر بخواهید عکس ها را درعوض جهت آنها ایمیل کنید به این مشکل برمی خورید که حجم عکس درخصوص آپلود بیش از حد حلال :اسم جایز است. در اینجاست که ما به شما آسونترین روش های کم کردن حجم عکس را تحصیل می دهیم که در بقیه سفارش خواهید دید.

همه ما با این مشکل بین شده ایم که کم کردن حجم عکس که گاهی واداشتن هستیم تا عکس های خود را در ابعادی کوچکتر نمایش کنیم. این فرایند حسب معمول گزند تعدی دهنده است چراکه کاهش حجم عکس ها با کاهش و افت جدی عکس ذایع است.

تصویر را در فتوشاپ باز می کنیم. ابتدایی کار این است که دقت شمایل را پائین بیاورید. از باب این کار از تقاضا Image گزینه Image size را آزادی کنیدکم کردن حجم عکس در این کادر در بخش Resolution در پائین کادر عدد ۳۰۰ را دگرسانی به ۷۲ کنید و Ok را کلیک کنید. با این کار دقت صورت به ۷۲ رویه در اینچ کاهش می یابد.قدم آجل این است که جنبه ها عکس را کاهش دهید. این کار به مدل زاید از حجم آن کم می کند. باز هم از مراد Image گزینه Image size را برگزینی کنید. این بار در بخش Document size طول و عرص عکس را کم کنید.

سپس ok را کلیک کنید. قدم آخر تحول فرمت عکس است؛برای این کار از منظور File گزینه Save for web را قدرت و کنید. در بخش Settings فرمت Jpg را غلبه کنید و در زیر آن کیفیت را روی Medium تنظیم کنید. میتوانید کیفیت عکس را در کادر سمت چپ ببینید. در بخش پائین نیز حجم عکس با کیفیت کنونی نشان داده می شود. دکمه Save را کلیک کنید، مکان تهیه سازی و نام عکس را محرز کرده و باز هم Save را کلیک کنید. در فرجام نقش را بعد از اختیار فرمت و تنظیم کیفیت اندوخته کنید.

احتمالا حیث شما هم پیش آمده که بخواهید عکسی را که اسکن کرده اید یا با تلسکوپ های دیجیتال غمناک اید، از منوال ایمیل به خاطر رفقا روانه کنید.برطرف کردن مشکل حجم بالای عکس ه ارسال عکس همراه با ایمیل یکی از کارهای نوین کم کردن حجم عکس آئینی عرفی هرروز ماست که گاهی ما را دچار مشکل می سازد، چرا که گسیل عکس با حجم اضافه وقت مازاد یدکی صرف می کند علی الخصوص اگر اینترنت ما شتاب و کند تعجیل احسان نداشته باشد. در این مواقع یکی از مشکلاتی که ندرتاً به آن بر می خوریم، حجم بالای عکسها است. در این وحی درود میخواهیم تدقیق داشته باشیم بر روی حجم عکسها به صورتی که حجم آنها به دست کم برسانید و از کیفیت آنها نیز حتی الامکان کاسته نشود؛ علاوه براین میخواهیم ۶ فشرده ساز که از نظر مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ای رایگان، آنلاین و براساس بر دسکتاپ میباشند را برایتان شناساندن کنیم.

  • اینورتر
  • فیلتر
  • سافت استارتر

درایو ACS580

پنج شنبه , تیر 08 1396
1054

درایو ACS880

پنج شنبه , تیر 08 1396
1230

درایو ACS800

پنج شنبه , تیر 08 1396
1214

فلومتر اینزرشن آلتراسونیک

یکشنبه , آبان 13 1397
289

آنالایزر NAOH

یکشنبه , آبان 13 1397
263

فیلتر du/dt

شنبه , تیر 10 1396
2183

سافت استارتر آنالوگ MCD200

پنج شنبه , تیر 08 1396
2376

سافت استارتر MCD500

پنج شنبه , تیر 08 1396
2302

سافت استارتر PSE

پنج شنبه , تیر 08 1396
2611

اگر به راحتی و زیبایی می اندیشد با ما همراه شوید

کاربران
6159
مطالب
193
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
348065

درباره شرکت رایان تک صنعت

      شرکت فنی، مهندسي رايان تِک صنعت با سابقه بیش از 12 سال و با بهره گيري از کارشناسان توانمند داخلي در گرايشهاي مختلف برق،و بهره جستن از دانش روز دنيا مشغول به فعاليت مي باشد.

گستره فعاليت اصلي اين مجموعه در حوزه برق و اتوماسيون صنعتي وبطور تخصصی در زمینه ابزاردقیق و درایوهای AC  و همچنین فعالیتی در فیلد خانه هوشمند نیز مي باشد و به طور كلي اهداف و سياست هاي مجموعه به صورت زير خلاصه مي گردد:

 · افزایش سرعت تولید    

·  توليد قابل انعطاف با هزینه های کمتر

·  رسيدن به كيفيت يكنواخت و تثبيت آن

·  بهينه سازي انرژي و کاهش مصرف

·   بالابردن بهره وري 

راه های تماس با شرکت رایان تک صنعت

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی شرکت رایانت ک صنعت وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه تماس با شرکت ارسال پیام از طریق ایمیل می باشد که ادرس آن در سایت نیز درج شده است. چهارمین را مراجعه به تلگرام شرکت می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت رایان تک صنعت می باشد.

هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت    :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

شماره تماس شرکت  :  37133289-051   37133290-051

شماره تلگرام شرکت  :  09011076347

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction